• adios Premium ile Seyahat
  • adios Premium Özellikleri
  • Kampanyalar
  • adios Premium Ek Hizmetleri
Seyahat Hattı


Kampanyalar

Real Kampanyası

adios Premium ile tek seferde 2 kez 100 TL ve üzeri alışveriş yapın, 25 TL değerinde puan ayrıcalığını yaşayın.

Üstelik elektronik alışverişlerinde +4 taksit veya 2 ay taksit erteleme!

2 Eylül - 26 Eylül tarihleri arasında adios Premium ile Real'de tek seferde yapılan 2 adet 100 TL ve üzeri alışverişlere 25 TL değerinde puan hediye. Her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilecektir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanyaya tüm Yapı Kredi Kartları ve Anadolubank, Fortis ve Vakıfbak Worldcardlar dahildir. Kampanyaya Taksitli işlemler, puan ile yapılan alışverişler ve World Business Kartlar dahil değildir. Aynı gün içerisinde yapılan işlemlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahildir. Kampanyadan kazanılan puanlar 29 Eylül tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 10 Ekim 2010’dur. Kampanya gazete, dergi, TL paketi, tütün mamulleri ve alkollü içecek alışverişlerinde geçerli değildir.

Kampanya süresince elektronik alışverişlerinde 100 TL ve üzeri 8 taksitli işlemlerde joker vadaa üzerinden +4 taksit veya 2 ay erteleme geçerli olacaktır.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.